06018C2301
Stokta Yok
BOSCH GWS 24-180 JZ Taşlama 2400 Watt (Toz Toplama Sistemli)
Motor Gücü
2400 Watt
Devir Ayarı
Yok
Disk Çapı
230 mm
Çalışma Tipi
Elektrikli
  • Zorlu işler için ve uzun ömürlü olarak tasarlandı
  • Aşırı yük koruması uzun süren aşırı yük şartlarında aleti kapatır ve böylece aleti korur
BOSCH GWS 24-180 JZ Teknik Özellikleri
  • Nominal giriş gücü : 2.400 W
  • Rölanti devir sayısı : 8.500 dev/dak
  • Disk çapı  : 180 mm
  • Taşlama mili dişi : M14
  • Ana tutamak : Boru biçimli
  • Lastik zımpara tabanı çapı : 180 mm
  • Çanak disk çapı : 140 mm
  • Makina Ölçüleri (G x U x Y) : 115 x 530 x 150 mm
  • Ağırlık : 5,9 kg
  • Şalter : Kilitlenebilir Anahtar
  • Toplam titreşim değeri (Üst yüzey zımparalama (kazıma))
  • Titreşim emisyon değeri ah 6,5 m/s²
  • Tolerans K 1,5 m/s²
  • Toplam titreşim değeri (Zımpara kağıdı ile zımparalama)
  • Titreşim emisyon değeri ah 3 m/s²
  • Tolerans K 1,5 m/s²
Teslimat Kapsamı
  • Titreşim önleyici tutamak
  • Alt - Üst somun
  • 180 mm Sperlik
  • Toz tutucu CYCLON TECH aparat
  • Türkçe kullanım klavuzu
  • Karton kutulu
  • Teslimat Kapsamında Kesme yada Taşlama Taşı Yoktur
Motor Gücü : 2400 Watt
Devir Ayarı : Yok
Disk Çapı : 230 mm