KOBB.KBK50S2
Stokta Var
KOBB KBK50S2 İki Motorlu Sessiz Kompresör 50 Litre 4 Hp
Yorum Yap
%6 İNDİRİM
  • Havalı zımba ve çivi çakma tabancaları, basınç göstergeli lastik şişirme saatleri, boyama tabancaları, bilgisayar ve elektronik eşyaların temizliği, gaz veya ısıtma tesisatlarının sızdırmazlığını kontrol etme gibi hava gücü ile çalışmaya uyumlu güçlü 8 bar basınç ile birçok havalı alet ve ekipman kullanılabilir.
  • 500lt/dk. hava üretim gücü ile maksimum performans sağlar.
  • 2800 Devir/dk. Güçlü motor devir hızı sayesinde yüksek hızlı hava üretme imkânı sağlar.
  • Çift Jaklı hava çıkış bağlantı noktası ile hızlı ve güvenli aksesuar değiştirme.
  • Basınç ayar vanası ve göstergesi ile her türlü uygulama için hassas basınç ayarı.
  • Tutma kolu ile tek elle güvenli, rahat ve kolay taşıma imkânı.
  • Motor Gücü: 4.0Hp / 1450 Watt X 2 Adet Motor
  • Yüksüz Hızı: 50Hz 2800 dev/dk. / 60Hz 3400 dev/dk
  • Tank Kapasitesi: 50lt.
  • Emme Havası Akış Hızı (l/dak): 500lt./dk.
  • Maksimum Basınç: 8 Bar – 116 psi