NAREX.812408
Stokta Var
NAREX 812408 Super 2009 Line Profi Oluklu Iskarpela 8 mm
  • Konforlu ve profesyonel ahşap işleri için uygun yüksek kaliteli ıskarpela.
  • Yüksek alaşımlı Cr-Mn çelikten dövülmüş.
  • 59 HRc sertliğe kadar ısıl işlem görmüştür.
  • Taşlanmış ve bilenmiş ürünlerdir.
  • DIN 5139 standartlarındadır.
  • Oval kesitli ergonomik polipropilen sap üzeri yumuşak TPE kaplı.
  • Konforlu tutuş sağlayan özel sap kısmının üzerindeki metal uç sayesinde darbeye dayanım sağlar.
  • Kesici Ağız Genişliği : 8 mm Oluklu
  • Bıçak Uzunluğu : 124 mm
  • Toplam Uzunluk : 264 mm
  • Sap: 125 x 41 mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
NAREX 812408 Super 2009 Line Profi Oluklu Iskarpela 8 mm NAREX 812408 Super 2009 Line Profi Oluklu Iskarpela 8 mm ve Tüm NAREX Ahşap Oyma Iskarpelaları Çeşitleri En Ucuz Fiyata EnsarShop.com'da NAREX.812408