NAREX.812412
Stokta Var
NAREX 812412 Super 2009 Line Profi Oluklu Iskarpela 12 mm
  • Kesici Ağız Genişliği : 12 mm Oluklu
  • Bıçak Uzunluğu : 124 mm
  • Toplam Uzunluk : 264 mm
  • Sap: 125 x 41 mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
NAREX 812412 Super 2009 Line Profi Oluklu Iskarpela 12 mm NAREX 812412 Super 2009 Line Profi Oluklu Iskarpela 12 mm ve Tüm NAREX Ahşap Oyma Iskarpelaları Çeşitleri En Ucuz Fiyata EnsarShop.com'da NAREX.812412