NAREX.812414
Stokta Var
NAREX 812414 Super 2009 Line Profi Oluklu Iskarpela 14 mm
  • Kesici Ağız Genişliği : 14 mm Oluklu
  • Bıçak Uzunluğu : 124 mm
  • Toplam Uzunluk : 250 mm
  • Sap: 125 x 41 mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
NAREX 812414 Super 2009 Line Profi Oluklu Iskarpela 14 mm NAREX 812414 Super 2009 Line Profi Oluklu Iskarpela 14 mm ve Tüm NAREX Ahşap Oyma Iskarpelaları Çeşitleri En Ucuz Fiyata EnsarShop.com'da NAREX.812414