OPT150-6K
Stokta Yok
OSAKA OPT 150-6 K Havalı Kırıcı/Kalafat Çekici
Yorum Yap
%30 İNDİRİM
  • Yükseklik : 150 mm
  • Piston çapı : 18 mm
  • Stroke : 41 mm
  • Boşta darbe : 4,500 dak./dar.
  • Hortum çapı : 9.50 mm