SCHEPPACH DM600 Vario Devir Ayarlı Ahşap Torna Makinası 550 Watt
Yorum Yap
%31 İNDİRİM
  • Bu, işlemeyi daha temiz ve daha güzel hale getirir - düzgün çalışma da buna katkıda bulunur.
  • Kademesiz elektronik hız kontrollü güçlü 550 W motor,
  • Boşta devir hızı 800 – 3000 Dev/Dakika,
  • M18 dişli mesnetli; 4 noktalı torna merkezi ve alın plakası,
  • Hızlı kilitleme kollu ve dönen mil kafasına sahip punta,
  • Ayarlanabilir destek yüzeyli alet dayanağı,
  • Alın plakası (Ø 80 mm), 2 açık uçlu anahtar, Çalışma tezgahını monte etmek için malzeme içerir,
  • Alüminyum gövde,
  • Teknik özellikler
  • Motor gücü: 550 watt
  • Voltaj: 230-240V/50Hz
  • Yatağın üzerindeki merkez yüksekliği: 125 mm
  • Mil hızı: 800 - 3000 rpm
  • Mil kafası dişi: M18
  • İş parçası Ø yatak üzerinde maks.: 250 mm
  • Merkezler arası mesafe: 600 mm
  • Boyutlar:
  • Yükseklik: 215mm
  • Genişlik: 154mm
  • Uzunluk: 1010 mm
  • Teslimat içeriği
  • 1 Adet - DM600 Vario Torna Makinası
  • 1 Adet - 80 mm Çaplı Alın Plakası