STRYI.100105
Stokta Var
STRYI 100105 Düz Tip Ahşap Oyma Iskarpelası 5 mm
  • Düz formda bıçaklar marangozluk ve genel ahşap işlerinde kullanılır.
  • Eğim aşağı kullanıldığında keski, ahşapta çok düz yüzeyler oluşturur.
  • El tipi ağaç oymacılığı için tasarlanmıştır, el kuvveti uygulayarak ağacı şekillendirebilirsiniz
  • Hem yumuşak hem de sert ağaçlar için uygundur
  • Form : düz
  • Kesici ağız genişliği : 5 mm
  • Metal kalınlığı : 2 mm
  • Bıçak uzunluk : 100 mm
  • Toplam uzunluk : 220 mm
  • Sap malzemesi : meşe
  • Çelik kalitesi : U8
  • Ağırlık : 100 gram
Kılağı Alma ve Bileme Tahta Çeşitlerine Aşağıdaki Görselden Ulaşabilirsiniz
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
STRYI 100105 Düz Tip Ahşap Oyma Iskarpelası 5 mm STRYI 100105 Düz Tip Ahşap Oyma Iskarpelası 5 mm ve Tüm STRYI Ahşap Oyma Iskarpelaları Çeşitleri En Ucuz Fiyata EnsarShop.com'da STRYI.100105