STRYI.100510
Stokta Var
STRYI 100510 Düz Tip Sığ Oluklu Ahşap Oyma Iskarpelası 10 mm
  • Oluklu (yarım oval) formda bıçaklar marangozluk ve genel ahşap işlerinde kullanılır.
  • Her ahşap oyma türünde oval keskilere ihtiyacınız olacaktır ve hiç boş durmayacaktır.
  • Bu tip keskiler ahşap oyma işlerinizin yaklaşık %30'unu yapacaktır.
  • Hem yumuşak hem de sert ağaçlar için uygundur
  • Form : Düz tip sığ oluklu (sığ oluklu)
  • Kesici ağız genişliği : 10 mm
  • Metal kalınlığı : 2 mm
  • Bıçak uzunluk : 100 mm
  • Toplam uzunluk : 240 mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
STRYI 100510 Düz Tip Sığ Oluklu Ahşap Oyma Iskarpelası 10 mm STRYI 100510 Düz Tip Sığ Oluklu Ahşap Oyma Iskarpelası 10 mm ve Tüm STRYI Ahşap Oyma Iskarpelaları Çeşitleri En Ucuz Fiyata EnsarShop.com'da STRYI.100510