STRYI.100520
Stokta Var
STRYI 100520 Düz Tip Sığ Oluklu Ahşap Oyma Iskarpelası 20 mm
  • Oluklu (yarım oval) formda bıçaklar marangozluk ve genel ahşap işlerinde kullanılır.
  • Her ahşap oyma türünde oval keskilere ihtiyacınız olacaktır ve hiç boş durmayacaktır.
  • Bu tip keskiler ahşap oyma işlerinizin yaklaşık %30'unu yapacaktır.
  • Hem yumuşak hem de sert ağaçlar için uygundur
  • Form : Düz tip sığ oluklu (yarım oval)
  • Kesici ağız genişliği : 20 mm
  • Metal kalınlığı : 2 mm
  • Bıçak uzunluk : 100 mm
  • Toplam uzunluk : 230 mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
STRYI 100520 Düz Tip Sığ Oluklu Ahşap Oyma Iskarpelası 20 mm STRYI 100520 Düz Tip Sığ Oluklu Ahşap Oyma Iskarpelası 20 mm ve Tüm STRYI Ahşap Oyma Iskarpelaları Çeşitleri En Ucuz Fiyata EnsarShop.com'da STRYI.100520