STRYI.100525
Stokta Var
STRYI 100525 Düz Tip Sığ Oluklu Ahşap Oyma Iskarpelası 25 mm
  • Oluklu (yarım oval) formda bıçaklar marangozluk ve genel ahşap işlerinde kullanılır.
  • Her ahşap oyma türünde oval keskilere ihtiyacınız olacaktır ve hiç boş durmayacaktır.
  • Bu tip keskiler ahşap oyma işlerinizin yaklaşık %30'unu yapacaktır.
  • Hem yumuşak hem de sert ağaçlar için uygundur
  • Form : Düz tip sığ oluklu (sığ oluklu)
  • Kesici ağız genişliği : 25 mm
  • Metal kalınlığı : 2 mm
  • Bıçak uzunluk : 100 mm
  • Toplam uzunluk : 2e0 mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
STRYI 100525 Düz Tip Sığ Oluklu Ahşap Oyma Iskarpelası 25 mm STRYI 100525 Düz Tip Sığ Oluklu Ahşap Oyma Iskarpelası 25 mm ve Tüm STRYI Ahşap Oyma Iskarpelaları Çeşitleri En Ucuz Fiyata EnsarShop.com'da STRYI.100525