STRYI.100815
Stokta Var
STRYI 100815 Düz Tip Oluklu Ahşap Oyma Iskarpelası 15 mm
  • Oluklu (yarım oval) formda bıçaklar marangozluk ve genel ahşap işlerinde kullanılır.
  • Her ahşap oyma türünde oval keskilere ihtiyacınız olacaktır ve hiç boş durmayacaktır.
  • Bu tip keskiler ahşap oyma işlerinizin yaklaşık %30'unu yapacaktır.
  • Hem yumuşak hem de sert ağaçlar için uygundur
  • Form : Düz tip oluklu (yarım oval)
  • Kesici ağız genişliği : 15 mm
  • Metal kalınlığı : 2 mm
  • Bıçak uzunluk : 100 mm
  • Toplam uzunluk : 220 mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
STRYI 100815 Düz Tip Oluklu Ahşap Oyma Iskarpelası 15 mm STRYI 100815 Düz Tip Oluklu Ahşap Oyma Iskarpelası 15 mm ve Tüm STRYI Ahşap Oyma Iskarpelaları Çeşitleri En Ucuz Fiyata EnsarShop.com'da STRYI.100815