STRYI.104515
Stokta Yok
STRYI 104515 V Ağız 45 Derece Ahşap Oyma Iskarpelası 15 mm
  • V ağız ıskarpelalar ahşap oyma sanatında kullanılan en popüler aletlerdir.
  • Ahşabın oyma işlemleri bittikten sonra desenler vermek için kullanılır
  • Kontur oymacılığı dışında açıasl kesimlerde yapabilirsiniz
  • Hem yumuşak hem de sert ağaçlar için uygundur
  • Form : V Ağız (45 derece)
  • Kesici ağız : 15 mm
  • Metal kalınlığı : 2 mm
  • Bıçak uzunluk : 100 mm
  • Toplam uzunluk : 220 mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
STRYI 104515 V Ağız 45 Derece Ahşap Oyma Iskarpelası 15 mm STRYI 104515 V Ağız 45 Derece Ahşap Oyma Iskarpelası 15 mm ve Tüm STRYI Ahşap Oyma Iskarpelaları Çeşitleri En Ucuz Fiyata EnsarShop.com'da STRYI.104515