TORMEK.SG200
Stokta Var
TORMEK SG-200 Orjinal Bileme Taşı 200 mm
Yorum Yap
%21 İNDİRİM
  • T-4 ve 200 mm kullanan tüm Tormek makinalara uyumludur.
  •  220 Kum
  • Şaft Delik Çapı 12 mm
  • Çap 200 mm
  • Genişlik 40 mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
TORMEK SG-200 Orjinal Bileme Taşı 200 mm TORMEK SG-200 Orjinal Bileme Taşı 200 mm ve Tüm TORMEK Bileme Ekipmanları Çeşitleri En Ucuz Fiyata EnsarShop.com'da TORMEK.SG200