TORMEK.SG250
Stokta Yok
TORMEK SG-250 Orjinal Bileme Taşı 250 mm
Yorum Yap
%21 İNDİRİM
  • T-8 ve 250 mm kullanan tüm Tormek makinalara uyumludur.
  • 220 Kum
  • Şaft Delik Çapı 12 mm
  • Çap 250 mm
  • Genişlik 50 mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
TORMEK SG-250 Orjinal Bileme Taşı 250 mm TORMEK SG-250 Orjinal Bileme Taşı 250 mm ve Tüm TORMEK Bileme Ekipmanları Çeşitleri En Ucuz Fiyata EnsarShop.com'da TORMEK.SG250